services.jpg
RESURGO

Farmy PV

Usługi

Farmy PV

Nasze dotychczasowe portfolio obejmuje całe spektrum elektrowni fotowoltaicznych, które zapewniają ich właścicielom bezpieczny zwrot z inwestycji.

Możemy zaprojektować i zbudować elektrownię fotowoltaiczną w systemie „pod klucz”, zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi i przy użyciu najnowszych dostępnych technologii.

PROFESJONALNE USŁUGI DLA INWESTORÓW
doradztwo.jpg
Budowa farm
01

Budowa farm

W pierszej koleności przy budowach farm fotowoltaicznych czy to na własne użycie lub na sprzedaż najważniejszym krokiem jest:
Planowanie i projektowanie
Posiadamy całą wiedzę potrzebną do zbadania wybranej lokalizacji pod każdym kątem (technicznym, regulacyjnym, prawnym i finansowym). Planowanie i projektowanie obejmuje:

leasingi-1.jpg
Uzyskanie warunków przyłączeniowych
02

Uzyskanie warunków przyłączeniowych

• Projektowanie i badanie geomechanicznych gleby
• Projekt koncepcyjny i główny
• Ocena potrzeby badania wpływu na środowisko
• Szacunki kosztów wycofania z eksploatacji wybudowanej elektrowni

inspekcja.jpg
Budowa
03

Budowa

Naszym głównym priorytetem jest budowa elektrowni w zaplanowanym terminie, spełniającym standardy branżowe i przy przewidywanych kosztach. Budowa obejmuje.

doradztwo.png
Doradztwo i konsulting
04

Doradztwo i konsulting

• Wstępne doradztwo jest bezpłatne i służy do wzajemnego poznania i poinformowania beneficjentów o wszystkich ważnych etapach projektu, które należy wykonać przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu projektu.
• Określenie profilu przyszłej elektrowni jest kolejnym krokiem i polega na zdefiniowaniu: rodzaju i wielkości elektrowni, metod finansowania, zużycia energii oraz produktów dodatkowych lub produktów ubocznych.
• Profilowanie zapewnia dostosowanie modelu biznesowego do warunków regulacyjnych i lokalnych oraz toruje drogę do udanej, łatwej oraz bezpiecznej budowy Twojej elektrowni.